Мультипіч-аерофритюрниця Royalty Line AF-5605D 3.5 л 1200 Вт сенсорне керування 6 режимів таймер 60 хв блокування кришки
- В наявності
- Код: AF-5605D
2 585 ₴
Мультипіч-аерофритюрниця Royalty Line AF-5605D
Огляд
Мультипіч Royalty Line об'ємом 3,5 літра (модель AF-560 у їжі. Її вдосконалена система циркуляції повітря забезпечує рівномірне приготування, зменшуючи кількість жиру у блюді на 80% порівняно з традиційними духовками. Завдяки потужному потоку повітря щоразу ви отримаєте хрумку та ідеально приготовану їжу.
Здорове приготування їжі стало легким
Ця аерофрітюрниця Royalty Line – ідеальний вибір для тих, хто цінує смачну та здорову їжу без надмірного вживання жиру. Насолоджуйтесь смачними стравами зі зменшеним вмістом жиру завдяки цій потужній та ефективній аерофритюрниці.
Готуйте страву без попереднього розігріву мультипечі. Крім того, завдяки технології швидкого приготування ваші улюблені страви готуватиме ще приємніше і швидше. Готуйте все від риби до свіжих овочів у великій 3,5-літровій каструлі. підтримання гарної гігієни;
Цей чудовий прилад стане незамінним на вашій кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відкриття кришки | Немає |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Блокування кришки | Да |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор заміни оливи | Немає |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 мин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ненагрівне дно | Да |
| Відсік для шнура | Ні. |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Ні. |
| Знімна чаша | Да |
| Термоізольований корпус | Да |
| Тип нагрівального елемента | Схований нагрівальний елемент |
| Тип фільтра | металевий |
| Фільтр проти запаху | Да |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 2 585 ₴











