Бутербродница Gorenje SM703GCG
Легке користування й очищення
Вирішувати вам. Вставте пластини для сендвічів або для гриля. Якщо вам до вподоби смачні вафлі, замініть їх. Пластини можна замінити миттєво. Усі вони виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям. Коли пластини охолонуть, просто протріть їх бавовняною тканиною.
Рівномірне нагрівання
Завдяки автоматичному контролю температури вам не потрібно хвилюватися про занизьку або зависоку температуру під час приготування бутербродів або вафель. Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати ступінь готовності (низький, середній або високий рівень), установивши час приготування.
Легке очищення
Усі три набори пластин виготовлені з якісного алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям. Завдяки йому їжа не прилипає до пластин і не пригоряє, а ви можете готувати без додавання жиру. Крім того, це покриття спрощує очищення пластин. Після використання приладу, коли пластини охолонуть, протріть їх бавовняною тканиною. Тепер вони готові до наступного використання.
Жодних сплутаних шнурів і безладу
Завдяки продуманій конструкції більше жодних сплутаних шнурів. Намотувач шнура вбудовано в корпус, тому прибрати шнур — справа кількох секунд.
Має своє місце
Ця невелика й компактна універсальна бутербродниця знайде своє місце на будь-якій кухонній стільниці. Її можна зберігати на виду, адже вона виглядає сучасно й актуально.
Проста безпека
На ручці передбачений запобіжний фіксатор, завдяки чому бутербродницю зручно переносити.
Tехнічні характеристики
Загальна інформація
- Тип приладу Мінігриль
- Матеріал робочої поверхні Алюміній
Продуктивність
- Потужність нагрівання 700 Вт
- Робоча поверхня грилю 20X10
Управління
- Температура Так
Характеристики
- Покриття пластин Протипригарне покриття пластин
- Налаштування висоти Ні
- Робоче положення Закрите положення
- Легкість приготування Так
Обладнання
- Грильові пластини Ребриста панель для запікання, Панель гриля для сендвічів, Панель для вафель
- Грильові пластини Знімна одностороння панель
- Нагрівач Стандартний трубчатий нагрівач
- Дренажний отвір та лоток для збору залишків масла Ні
- Ручка для перенесення Так
Системи безпеки
- Захисна защіпка Так
- Холодні ручки Так
Аксесуари
- Відділення для зберігання шнура Відділення для зберігання шнура
- Ніжки Гумові ніжки
Технічні характеристики
- Приєднувальний кабель 700 мм
- Ширина 231 мм
- Висота 95 мм
- Глибина 235 мм
- Ширина упакованого виробу 255 мм
- Висота упакованого виробу 132 мм
- Глибина упакованого виробу 288 мм
- Вага нетто 2 кг
- Вага брутто 2.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Індикатор готовності | Да |
| Система блокування ручок | Да |
| Змінні форми | Да |
| Змінні форми для гриля | Да |
| Змінні форми для приготування вафель | Да |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 0,01 ₴










